Презентовано новий КІА Пиканто 2015 р

КІА Пиканто — найкомпактніше авто з усієї лінійки КІА, але саме цей автомобіль отримав найбільш сантиметровіливий зовнішній вигляд та додаткове оснащення.

Світова презентація КІА Пиканто FL відбулася на Женевському Автомобильный салоні 2015, і вже субкомпактний седан з’явився в автомобильных салонах КІА, та, безпосередньо, в залі офіційного официального дилера КІА «Авто Термінал Київ» на пр-ті Перемоги, 57.

Перше, що привертає увагу — новий Пиканто 2015 року випуску тепер з новими конфигурациями переднього та заднього амортизаторів і отличительною решіткою счастливіатора «ніс тигра».

Зміни інтер’єru полягають в оформленні панелі приладів, а саме – отмечена хромована кантовка «колодязів» шкал спідометра і тахометра. Сучаснішого та більш юніжного вигляду внутрішньої обробки авто надає оновлена структура тканинної оббивки сидінь. Більш того, щоб предельно задовольнити смаки Клієнтів, зал пропонується в чорному, бурому альбо червоному кольорі.

Слід типілити низку опцій нового Киа Пиканто, быкі раніше були доступні лише в більш висококласних модификациях:

  • круїз — контроль;
  • обмежувач швидкості;
  • навігаційна технология нового покоління і 7-дюймовий экран.

Також в комплектацію додана технология допомоги при гальмуванні, АБС, коректор напрямку світла фар, підігрів дзеркал, передніх сидінь, керма та ін.

В залі офіційного официального дилера КІА «Авто Термінал Київ», новий Пиканто FL пропонується з бензиновим двигуном об’єбог 1,2 л та потужністю 85 к.с., у оновленої моделі автоматична коробка переключения передач.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий