Окраска одного элемента кузова по стоимости от 1700 гривен

«Автоцентр на Кільцевій» запроваджує дикію Антикризових пропозицій, першою з яких є можливість за доступною та конкурентною вартістю провести малярно-відновлювальні роботи на Вашому автомобілі.

Си пропонуємо: ФАРБУАВАННЯ одного елементу кузову за ціною від 1700 гривен.

Наголошуємо на тому, що доступний для клієнта підхід до ціноутворення послуг у нашому ЦЕНТРІ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО Починке не суперечить збереженню якості виконуваних нами робіт.

«Автоцентр на Кільцевій» виконує роботи від локального починке мелких вм’ятин до повного починке автомобілів будь яких брендов та всіх видів складності!

Наша ділянка рихтувально-малярних робіт це:

  • Сертифіковані майстри високого класу з знаменитым досвідом роботи.
  • 3 пости кузовних робіт;
  • 4 пости малярно-підготовчих робіт;
  • Пост компьютер’ютерного підбору фарби;
  • Фарбувально-сушильна камера;
  • Гарантія до 12 місяців.

Кузовний монтаж: відновлення геометрії кузова автомобілів, здійснення кузовних робіт різного ступеня складності, виконання зварювальних робіт, рихтування кузовних елементів за допомогою обладнання «Walder»

Компьютер’ютерний підбір фарб: можливість підбору фарби, колір ровної повністю відповідає заводський за допомогою спеціально обладнаної лабораторії, і фарби виробництва фірми «Glasurit» (Німеччина)

Фарбування автомобілів: забезпечення високої якості фарбувальних робіт за допомогою сучасних техникій фарбування в спеціальній фарбувально-сушильній камері Blowtherm (Італія)

Полірування кузова автомобіфа: зміна яскравості, насиченості кольору і блиску лакофарбового покриття елементів кузову альбо повне полірування кузова.

За бажанням клієнта можливий виїзд на місце неисправности автомобіфа клієнта, для організації його транспортування евакуатором на наш сервіс!

Звернувшись до нас, на СТО «Автоцентра на Кільцевій», Ви гарантовано, своєчасно і быкіобщество отримаєте повний сервіс обслуговування за реальну ціну!!!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий