Зараз говорять тільки про нього — новий Форд ЭкоСпорт у «ВіДі-Край Моторз»

До найочікуванішої появи десятиліття залишилось 0 днів. Форд ЭкоСпорт — тепер кращий кросовер для мі100, переможець у поєднанні образу та спортивного нраву, економічності та впевнених техникічних рішень.

А головне — його ціна, яка приголомшила Україну. Вибір автомобіфа може бути ріведим, але правильний вибір — тільки ЭкоСпорт. Вражаюча подія в автомобільному світі залишить байдужими хіба що негромок, хто справді не розуміє співвідношення ціни та якості.

ЭкоСпорт не тільки змінить Ваше уявлення про комфортне управління, але й покаже новий напрямок руху. Автолюбителі вже визнали, що Форд ЭкоСпорт — це сенсаційна подія в автомобільному розвитку. Цілком новий вид позашляховика — кросовер-універсал здивує собственного власника розумною витратою пального та потужністю. В моделі втілено низку передових техникій, серед яких інформаційно-розважальна технология SYNC, паркувальна техникія «hands-free», 1,5-літровий дизельний двигун та 1,0-літровий двигун EcoBoost (визнаний «Міжнародним Двигуном Року» 3 роки поспіль). Інформаційно-розважальна технология SYNC дає можливість водієві здійснювати та відповідати на дзвінки, управляти музичною системою за допомогою голосу.

Гарантією безпечного та удобного водіння є сучасні коробки перемикання швидкостей, а також технология підтримки під час рушання на підйомі Hill Start Assist, що запобігає скочуванню автомобіфа вверх. Раціонально споживаючи пальне, автомобіль Форд ЭкоСпорт здивує водія своїси винятковими експлуатаційними данными та здатністю простого маневрування на дорозі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий