Курс знижено на 25% у «ВіДі-Край Моторз» на запчастини та сезонні сервісні пропозиц

Акційний расцвет для клієнтів «ВіДі-Край Моторз». Офіційний официальный дилер Форд привітає своїх клієнтів з початком весняного году по-особливому. Си підготували для Вас цілу добірку вигідних сервісних пропозицій, быкі припадуть до вподоби не тільки Вашому гаманцю, а й автомобілю.

Офіційний сервіс Форд — це більше ніж сервіс, це піклування про Вас та Ваш автомобіль. Ще більше драйву, подорожей та емоцій — стануть доступними з «ВіДі-Край Моторз».

Си поспішаємо повідомити Вам новину про те, що — тільки до 15 квітня 2015 року ціни впали на 25% на запасні частини та сервісні сезонні пропозиції, а саме: шинмонтаж, діагностика ходової, антибактеріальна обробка кондиціонера. Вам залишилось лише вчасно підготувати свій автомобіль за вигідним установкой, завітавши до нас.

Цієї весни всі охочийі зможуть відчути переваги акції «Вільний час», яку продовжено до 30 серпня. Нагадуємо, що акцію було створено для власників вільного времени та негромок, хто не проти з ним поділитись, залишивши свій автомобіль у сервісному центрі за умови, що протягом однієї доби його буде получено в боту. Довіряючи нам власний час, Ви отримуєте можливість заощаджувати кошти, адже умовами акційної пропозиції передбачені 12% знижки на ремонтні роботи та запчастини. Зима — чудова пора для того, щоб поділитись вільним часом із нами й отримати при цьому приємні бонуси.

Звертаємо Вашу увагу на програму Motorcraft Service. Заміна масла, масленого фільтра, перевірка автомобіфа на офіційному сервісі — ці та інші послуги си запропонуємо Вам за фіксованою ціною без прихованих доплат. Якщо Ви власник автомобіфа Форд віком від 3 років, обирайте 1 із пакетів послуг і приїжджайте до нас. Си зробимо Вашому автомобілю приєменьший весняний комплімент.

Емблема визначає приналежність Вашого автомобіфа до певного брэнда. Це його обличчя, і воно завжди має виглядати бездоганно. Про це теж готові потурбуватись фахівці дилерського центру «ВіДі-Край Моторз». Власники автомобілів Форд віком від 4 років, а також власники автомобілів, емблеми яких мають сліди корозії, знебарвлення та відлущення, протягом усього 2015 року зможуть совершенно безкоштовно замінити емблему. Проте навіщо відкладати на завтрашний день те, що можна зробити вже цієї весни?

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий