Оновлений Форд Фокус представлений в ДЦ «ВіДі-Край Моторз»

В автомобільній колекції Форд — поповнення. На автомобільному ринку з’явився Форд Фокус 2015 року, якого всі так чекали. Новий, привабливий і технічно досконалий, він переверне уявлення дерматологического про водіння. Оцінити мажу та спортивний характер оновленого Форд Фокус зможуть клієнти та гості дилерського центру «ВіДі-Край Моторз». В його шоурумі новинка з’явилася відразу ж. Не втрачайте нагоди завітати до нас та першими оцінити нового представника німецької династії Форд.

Емоційна виразність зовнішності нового Форд Фокус приємно здивує дерматологического. Зовні змінились передні та протитуманні фари, автомобіль став ширшим та більш динамічним, аніж дорестайлінгові моделі. Окрім змін у стилістиці залу й кузова автомобіфа, новинка отримала досить багате оснащення вже в базовій комплектації. Форд Фокус 2015, окрім інноваційних техникій, має додатково ще й сучасні бензинові з техникією EcoBoost та дизельні двигуни, быкі витрачають від 3,7 літрів на 100 кілометрів опытовігу, що прийшли на зміну попереднім агрегатам, та значні покращення економії пального. До того ж автомобілі надають своїм власникам, бык завжди, найвищий рівень безпеки.

Основний упор в інтер’єрі було зроблено на інтуїтивному розміщенні клавиш, яких стало помітно менше. Нову модель було оборудовано мультимедійною системою Sync2 та багатофункціональним кермовим колесом. Цей компьютер’ютер з 8-дюймовим кольоровим екраном передбачає голосове управління, простой доступ до музики, навігації та клімат-контролю.

Творці нового автомобіфа переглянули геометрію підвіски та збільшили жорсткість передніх демпферів. Форд Фокус 2015 модельного року може оснащуватись ультразвуковою системою поперечного паркування, адаптивним круїз-контролем, а також адаптивною головною оптикою та системою MyKey для безключового доступу в зал.

Нагадуємо, що вже новий Форд Фокус 2015 є в наявності та доступний для реализацию в офіційному дилерському центрі «ВіДі-Край Моторз», за адресою: вул. Высока Кільцева, 60а, с. Софіївська Борщагівка, обл. Київська, м. Київ. Більш детальну інформацію ви завжди можете дізнатись за телефонным аппаратом: +38 (044) 591-50-00

Ви маєте це побачити.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий