Відкриття нового дилерського центру СанЙонг в складі «ВіДі АвтоСіті Аеропорт»

15 свирепого 2015 року в 7 хвилинах їзди від Києва на Бориспільській трасі відкрив свої двері новий офіційний дилерський центр СанЙонг — «ВіДі Санг Моторз». До родини Мі100 Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» з 6 автомобільних і мотобрендів приєднався ще 1 брэнд — брэнд Ssang Yong.

До базе нового дилерського комплексу СанЙонг «ВіДі Санг Моторз» входить сучасний шоу-рум, сервісна станція і склад запчастин. В залі офіційного дилерського центру СанЙонг на Бориспільській трасі показана вся існуюча лінійка корейських позашляховиків, а саме надійні, витривалі і місткі моделі позашляховиків NEW Кайрон, NEW Action Sport і Рекстон W. А також бестселер реализацийів, справжній міський кросовер з чудовими ходовими данными і відмінним позашляховим потенцікровавом — NEW Корандо.

«ВіДі Санг Моторз» — це повний комплекс послуг, що включає покупку і обслуговування авто, страхування, лізинг, займ, трейд-ін, запчастини та оригінальні аксесуари.

До послуг клієнтів тільки у «ВіДі Санг Моторз» пропонується можливість пройти кращий швидкісний тест-драйв на Бориспільській трасі альбо проїхатися по спеціальному 0ff-road маршруту. До інших переваг нового дилерського центру можна віднести:

  • Можливість скористатися унікальною послугою «ВіДі Аеропорт Сервіс» — зберігання автомобіфа, цілодобовий трансферт в аеропорт «Бориспіль» та зустріч після прильоту
  • Безкоштовний трансферт до метро «Бориспільська» — діє для всіх клієнтів, быкі замовили в дилерському центрі «ВіДі Санг Моторз» техобслуговування автомобіфа СанЙонг
  • Постійно діюча Програма Лояльності. Гнучка, адекватна, прозора і зрозуміла для дерматологического Клієнта комплексна технология отримання та накопичення знижок і вирішення всіх автомобільних питань: обслуговування автомобіфа, придбання запчастин і аксесуарів, покупка страхових продуктів і т.д.
  • Спеціальна партнерська Програма для корпоративних клієнтів

Чекаємо Вас за адресою:

Місто Автомобілів — «ВіДі АвтоСіті Аеропорт»
Бориспільське шосе (поворот на аеропорт),
7 хв. від Києва
тел .: +38 (044) 591-31-31

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий